Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volná pracovní místa v našem kamenictví

Volná pracovní místa v našem kamenictvíHledáme nové zaměstnance pro provoz našeho kamenictví v Telči.

Rozšiřujeme provoz a výrobu v našem kamenictví v Telči a hledáme další pracovníky na částečný i celý hlavní pracovní poměr nebo i jako brigádníky. Podrobnější informace o pracovní náplni, pracovní době a finančním ohodnocení získáte přímo v kanceláři přímo v našem kamenictví v Telči a nebo na telefonním čísle +420 725 969 561 nebo na emailu kamenictví@kamenictvi-dvorak.cz.

Hledáme zejména tyto zaměstnance:

Řidič vysokozdvižného vozíku

Hledáme pracovníka na plný nebo i částečný pracovní poměr nebo i brigádu pro náš provoz kamenictví v Telči pro pozici řidiče vysokozdvižného vozíku. Převážně se přesunují velké a těžké kamenné bloky a výrobky z kamene.

Pomocný dělník do provozu kamenictví

Hledáme pracovníka do provozu v Telči na pozici „Pomocný dělník“, jde o plný nebo částečný pracovní poměr popřípadě dlouhodobější brigádu.

Kameníka - vyučeného nebo s praxí

Hledáme kameníka buď vyučeného a nebo nevyučeného s praxí v kamenickém provozu. Jde o plný nebo částečný pracovní poměr nebo brigádu pro náš provoz v Telči.

Montážník – dělník

Pro provoz kamenictví v Telči hledáme dělníka- montážníka . Jedná se o práci na plný nebo částečný pracovní poměr nebo dlouhodobější brigádu v Telči. Náplní práce je montáž a demontáž kamenických výrobků a kompletů jako jsou kuchyňské linky nebo náhrobky.

Informace o práci v kamenictví v Telči

Bližší informace o nabízených pracovních místech získáte v kanceláři našeho kamenictví v Telči a nebo na telefonním čísle +420 725 969 561 popřípadě na emailu kamenictví@kamenictvi-dvorak.cz.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.