Drobečková navigace

Úvod > Kamenické práce > Balustrády

Balustrády

 Co je to balustráda, balustrády?

Balustrády, Kamenictví Dvořák Telč Balustrády, balustráda je kamenné tvarované zábradlí, které se skládá z balustrádových sloupků, balustrádových kuželů, horního madla balustrády a spodní nosné, základové části balustrády, které se často říká trnož.
Balustrády, balustráda našly svoje uplatnění nejenom v historických dobových stavbách, ale i v moderní architektuře jako plnohodnotné klasické zábradlí na schody, schodiště, terasy a balkony, ale v nižší verzi také jako architektonický prvek a doplněk do zahrad, parků a zelených ploch jako celků.  

Výroba balustrád z přírodního kamene

V našem Kamenictví Dvořák v Telči vyrábíme balustrády díky našemu nejmodernějšímu vybavení z přírodního kamene / žuly / s velkou přesností. Vyrobíme podle zadání a požadavku zákazníka libovolný počet balustrádových kuželů nebo kuželek, krajní sloupky balustrády a současně také tvarovaná horní madla balustrády a spodní základ balustrády – trnož. Trnož může být  i s vnitřním tunelem, do kterého je možné vložit rozvody (například elektřiny pro osvětlení nebo vody pro závlahy zahrady). Všechny části balustrády klasicky vyrobíme z jednoho vybraného druhu a barvy kamene. Ale je také možné vyrobit  jednotlivé části balustrády z různých druhů, barvy kamene nebo udělat v různém barevném provedení kužely, kuželky balustrády a ty při stavbě balustrády různě kombinovat.

Vyrobíme pro vás balustrády podle vašich představ. Při výrobě kuželů, kuželek, krajních sloupků, madel a základů / trnoží / balustrády jsme schopni vyrobit díky našemu modernímu CNC řízenému strojnímu vybavení téměř libovolné tvary a výšky balustrád. Pošlete nám váš požadavek na výrobu balustrády a my vám ji vyrobíme. Psát můžete na dvorak@kamenictvi-dvorak.cz  nebo volat na telefonní číslo +420 602 559 853.Můžete nás také navštívit v našem kamenictví v Telči.

Balustrády, Kamenictví Dvořák TelčProdej balustrád

Balustrády prodáváme podle požadavku zákazníka jako komplet sloupků, kuželek, madla a popřípadě základu – trnože, pokud nejsou při montáži, výstavbě sloupky a kuželky upevňovány přímo do podlahy nebo jiné základové desky.

Cena balustrády

Cenu balustrády určujeme vždy individuálně podle vašeho zadání. O ceně balustrády zásadně rozhoduje výška, délka a tvary jednotlivých částí. Kalkulaci ceny vám zašleme v krátké době po dodání zadání včetně termínu dodání.

Balustrády i v našem kamenickém velkoobchodě

 Naše kamenictví Dvořák má již dlouholetou tradici a veškerý přírodní kámen si sami dovážíme z téměř celého světa. Díky tomu nabízíme naše výrobky a polotovary z přírodního i umělého kamene nejen maloobchodním zákazníkům, ale spolupracujeme i s menšími kamenictvími, kameníky, stavebními firmami, architekty, projektanty a designery. Mnoho našich kamenických výrobků jsme dodali pro města, obce a další státní instituce po celém ČR.

V případě zájmu o balustrády nebo jakékoliv jiné kamenické zboží nebo služby a práce našeho kamenictví  kontaktujte nas telefonicky na čísle +420 602 559 853, emailem na adrese dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo osobně v našem Kamenictví Dvořák, Myslibořská 460, Telč. 

Balustrády, Kamenictví Dvořák Telč Balustrády, Kamenictví Dvořák Telč

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.