Drobečková navigace

Úvod > Kamenické práce > Kamenná umyvadla na desku

Kamenná umyvadla na desku

 

Moderním trendem jsou v současnosti kamenná umyvadla na desku. Jde o netradiční spojení funkčnosti a dominantního vzhledu takového pro nás běžného prvku, jako je umyvadlo v koupelně. Kamenné umyvadlo je umístěno ve většině případů na kamenné desce ze stejného materiálu / je možné mít pro zvýraznění kamenného umyvadla podkladovou kamennou desku z jiného přírodního kamene s odlišnou barvou, kresbou nebo strukturou kamene.

Kamenná umyvadla na desku – povrch

Díky našemu kvalitnímu strojnímu vybavení / včetně CNC řízených strojů na velmi přesné opracování kamene a zkušeným kameníkům / dokážeme vyrobit kamenné umyvadlo s tvarem a rozměrem přesně podle vašeho zadání. Povrch  masivního kamenného umyvadla může být hladký a matný, hladký s vysokým leskem, lesklý, skutkovaný a nebo hrubý-tryskany. Vždy záleží na tom, jakou má představu náš zákazník. Je několik variant povrchu kamenného umyvadla i jeho podkladové desky. Mohou mít stejnou povrchovou úpravu nebo může být odlišná povrchová úprava umyvadla i podkladové desky při stejném typu přírodního kamene / převážně žuly /. Popřípadě mohou být i z odlišných druhů žuly a tak se doplňovat.

Kamenná umyvadla na desku  - info a objednávka

Bližší informace o výrobě masivního kamenného umyvadla na desku na zakázku, o ceně a termínu dodání získáte osobně v našem Kamenictví Dvořák v Telči, kde si také můžete „naživo“ prohlédnout velkou škálu přírodní žuly. Také nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 602 559 853 nebo nám napište na e-mail dvorak@kamenictvi-dvorak.cz  a my se vám v krátké době ozveme.

Kamenictví Dvořák Telč dovoz a zpracování kamene

Veškerý přírodní kámen, který zpracováváme v našem kamenictví si sami dovážíme z celého světa, ze zemí jako například Itálie, Francie, Portugalsko, Španělsko, Norsko, Švédsko, Indie, Jihoafrická republika, Angola, Čína, Amerika, Brazílie.
Zpracováváme přírodní kámen na klasických kamenických strojích, ale také na nejmodernějších CNC řízených strojích na opracování přírodního kamene.

Kamenický velkoobchod

Kámen zpracováváme nejenom pro naše maloobchodní zákazníky, ale také jako kamenický velkoobchod dodáváme kámen nebo opracované kamenné výrobky menším kamenictvím, bytovým návrhářům a designerům, bytovým projektantům a řadě stavebních firem. Jsme firma s dlouholetou tradicí zpracování a opracování kamene.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.