Drobečková navigace

Úvod > Recenze

Recenze

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo.

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1
 • 24. 8. 2023 18:56
  Doležal Petr
  Grilovací a pečící kámen

  Kamenictví Dvořák ,mohu jen doporučit,rychlost ,vstřícnost ,rychlé dodání a kámen je luxusní , po prvním grilování vznikl menší problém, po dotazu a zaslání fotografie byl okamžitě zaslán nový kámen. Děkuji za kladné a bleskové vyřízení reklamace. Kamenictví si zaslouží pochvalu a všem ho doporučuji.


 • 18. 9. 2022 13:10
  Dvořák
  Grilovací kámen ( REKLAMACE)

  Poděkování za kladné a bleskové vyřízení reklamace.


 • 16. 6. 2021 17:54
  Jana Sušánková
  Grilovací a pečící kámen

  Kamenictví Dvořák ,mohu jen doporučit,rychlost ,vstřícnost ,rychlé dodání a kámen je luxusní ,už se těšíme na grilování ,bezpečně zabaleno ,no není nic co bych mohla vytknout,jen tak dál s pozdravem Jana Sušánková ,Roudnice nad Labem,budu doporučovat


 • 24. 3. 2021 8:34
  RADOVAN RONALD
  PODĚKOVÁNÍ A DOPORUČENÍ KAMENICTVÍ DVOŘÁK

  NECHAL JSEM SI VYROBIT KAMENNÝ URNOVÝ OBAL - NÁDHERA NÁDHERA NÁDHERA!!! VELMI DĚKUJI
  KAMENICTVÍ DVOŘÁK ZA ZA SKVĚLE PROVEDENOU PRÁCI, ZA SKVĚLOU KOMUNIKACI, ZA OCHOTU A VSTŘÍCNOST.
  TOTO KAMENICTVÍ VELMI DOPORUČUJI. JEŠTĚ JEDNOU MOC MOC MOC DÍKY.


 • 5. 1. 2021 7:47
  Jaroslav
  Kamenictví Dvořák doporučuji všem

  V kamenictví u pana Dvořáka jsem si nechal dělat již dříve dva pečáky a nyní kamenné parapety do domu a vždy mám stejnou zkušenost. Všichni jsou moc ochotní a práce je udělaná přesně podle zadání a ve 100% kvalitě. Děkuji kameníkům a všem mohu doporučit


 • 19. 12. 2019 10:58
  Marta
  Poděkování

  Ráda bych poděkovala za perfektní komunikaci zejména paní Pospíchalové a celé firmě za vyřízení a zpracování mojí objednávky - od prvního kontaktu až po vyzvednutí zboží, které bylo pečlivě zabaleno a doručeno dopravcem přesně podle domluvy. Byla jsem velmi mile překvapena kvalitou zpracování, nízkou cenou i celkovou profesionalitou firmy. Pokud budu do budoucna potřebovat něco z kamenictví, tak už vím, na koho se obrátím. Určitě tuto firmu doporučím i svému okolí. Moc děkuji.


 • 13. 12. 2018 11:58
  míra
  váleček

  Dobrý den,
  váleček --nádherně provedeno ,díky za řemeslnickou práci .
  Rychlé jednání kvalitně zabaleno .Díky, díky. Míra Louny


 • 28. 5. 2018 21:06
  Petr
  Ch.

  Mé nestandartní přání úpravy rámečku bylo vyslyšeno k mé spokojenosti včetně kamene řezaného na tento rozměr.
  Rychlost a ochoto celého jednání byla naprosto skvělá a profesionální.
  Mohu jen doporučit dalším zájemcům.


 • 27. 3. 2018 19:33
  Sadílek - Moderátor
  maximální spokojenost!

  Dobrý den, rád se připojuji s pochvalnou recenzí. Od komunikace telef. i mailové (téměř on-line), přes rychlost výroby a dodávky objednaného zboží až po kvalitu a super cenu maximální spokojenost. Kamenictví Dvořák vřele doporučuji a pokud budu v budoucnu cokoliv z tohoto oboru potřebovat, vím kam se obrátit. Ještě jednou děkuji.


 • 27. 3. 2018 19:33
  Romana - Moderátor
  poděkování, pochvala

  Dobrý den, včera jsem převzala objednané zboží od kurýra DPD, zboží bylo velmi kvalitně zabalené, což už se často nevidí, klobouk dolů. Komunikace při objednání byla luxusní bez výhrad a hlavně velmi rychlá, což mě moc překvapilu. Z kvalitou zboží jsem také moc spojena. Není co vytknou, určitě tyto informace budu předávat velmi ráda dál. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hlavně hodně spokojených zákazníků.


Novější 1

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

 

Nejnovější aktuality zobrazit všechny aktuality    

Lávový grilovací kámen hladký, Kamenictví Dvořák Telč 7. 3. 2024 Lávové grilovací kameny NOVINKA V letošním roce 2024 jsme rozšířili naši nabídku grilovacích kamenů o pravé lávové grilovací kameny. Jsou vhodné pro použití v troubě, na grilu i na přímém ohni. Materiál si sami dovážíme od italské sopky Etna.
Štípaný kamenný obklad Serizzo 5. 3. 2024 Štípané kamenné obklady z přírodní žuly Kamenné obklady ze štípané žuly nacházejí svoje využití v interiérech i exteriérech budov a staveb již řadu let a stále jsou moderní a žádané.Vyberte si mezi českou nebo italskou přírodní žulou.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.