Drobečková navigace

Úvod > Kamenické práce > Gabiony, gabionové koše

Gabiony, gabionové koše

V letošním roce 2019 jako novinku nabízíme na základě poptávky našich zákazníků Gabiony, gabionové koše plněné řezaným a skládaným přírodním kamenem – žulou.

gabiony, gabionové koše, světlá žula 3 cm  Rozměry gabionů v nabídce

Podle požadavků zákazníků a s ohledem na výrobu a plnění gabionů jsme pro Vás připravili dva rozměry gabionů a to menší rozměr 100 x 50 x 30 cm a větší gabion o rozměrech 100 x 50 x 50 cm.

Gabiony, gabionové koše – tloušťka kamene v gabionech

Vytvořili jsme dva typy gabionů, gabionových košů podle tloušťky kameny, přírodní žuly, které do nich použijeme.

1.Gabion, gabionový koš mix šířek kamene. V těchto gabionových koších bude žula o tloušťkách 3,4,5,7 a 10 cm v různém poměru jednotlivých tlouštěk kamene a v různých tvarech / čtverce, obdélníky/.

2.Gabiony, gabionové koše plněné žulou stejné tloušťky a to 3 cm. V gabionu bude žula různých rozměrů desek, ale se stejnou tloušťkou a to 3 cm.

Gabiony, gabionové koše – typ, barva kamene – žuly

gabiony, gabionové koše, barevná žula 3 cm  Nabízíme tři druhy gabionů podle barvy kamene vyskládaných v gabionovém koši.

  1. Světlý gabion. V koši je světlá žula většinou několika různých odstínů , kresby a zrnitosti. Jako celek je gabion ze světlého přírodního kamene.
  2. Tmavý gabion. Koš je naplněný tmavými druhy žuly v různých odstínech, kresbě a zrnitosti. Jako celek je gabion tmavý s různými odstíny kamene.
  3. Barevný gabion, gabionový koš. Esteticky nejzajímavější a zákazníky jednoznačně nejlépe vzhledově a designově hodnocený je gabion naplněný žulou různých barev / světlé, tmavé, barevné/ nahodile poskládané. Barevné kameny tvoří v gabionu krezbu, vzor nebo mozajku.

V nejbližší době přidáme gabiony, gabionové koše i do našeho e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz

O bližší informace o gabionech, gabionových koších si můžete zatelefonovat na naše telefonní čísla +420 567 223 840 nebo +420 725 969 561 popřípadě napsat na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

Gabiony, gabionové koše – využití

Gabionové koše slouží pro stavbu opěrných zdí, dělících stěn či gabionových plotů. Gabionový koš je složen z gabionových sítí s oky 10 x 10 cm, dále z gabionových spirál, které slouží ke spojení dvou sítí a spon, aby nedošlo k vyboulení stran gabionového koše a z kamenné vyplně koše.

gabiony, gabionové koše, tmavá žula 3-10 cm  gabiony, gabionové koše, barevná žula 3,4,7 a 10 cm   gabiony, gabionové koše, světlá žula 3-10 cm

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.