Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenné chladící ledové kostky, whisky stones

Kamenné chladící ledové kostky, whisky stonesMezi těmi co mají rádi kvalitní čisté destiláty se v poslední době objevily jako novinka a rychle si získaly svoje příznivce tak zvané kamenné ledové kostky do nápojů. Jde o kamenné kostky z ušlechtilého kamene ve tvaru kostky které se po namražení vkládají do nápojů místo kostek ledu.Kamenné chladící kostky nápoj vychladí a ale nezředí jej jako voda z rozpuštěných ledových kostek.

Proč kamenné chladící ledové kostky,whisky stones:

Kamenné chladící kostky, kamenné ledové kostky , kamenné kostky ledu, ledové kameny nebo whisky stones, to všechno jsou názvy které jsou používané pro těchto několik kostek z kvalitního kamene které slouží k ochlazení kvalitního značkového alkoholického nápoje.

Kamenné chladící ledové kostky, whisky stones 1

Kamenné chladící ledové kostky, whisky stones 2

Kamenné chladící ledové kostky, whisky stones 3

Kamenné ledové chladící kostky whisky stones a chuť destilátu

Kamenné kostky zachovají původní originální chuť destilátu a neředí ho rozpuštěnou vodou tak jako je tomu u kostek ledu. Kamenné kostky odolávají teplotám pod bodem mrazu a současně pokud se namrazí tak si tuto teplotu dlouho udrží a mohou ji tak přenášet na destiláty do kterých jsou ponořené a tak je rychle a účinně ochladí.

 

Vyberte si zboží v našem E-shopu

 

Kamenné ledové chladící kostky whisky stones Vy a okolí

Kamenné chladící kostky mají oproti těm z ledu několik základních výhod .například chladící kostky z ledu si těžko budete moci přinést na party k přátelům, kamenné chladící kostky si prostě přinesete v kapse kamkoliv a rychle Vám poslouží k ochlazení vašeho nápoje.

Kamenné ledové chladící kostky nebo také whisky stones můžete dát jako originální dárek přátelům, známým nebo obchodním partnerům. Rozhodně překvapíte, budete považovaný za odborníka a znalce a věnujete praktický dárek který Vás bude dlouhou dobu připomínat v příjemných okamžicích spojených s konzumací značkových kvalitních destilátů.

S kamennými ledovými chladícími kostkami whisky stones ve své sklenici budete působit originálně a rozhodně tuto drobnost ve Vaší sklenici nikdo nepřehlédne. Budete vždy pít kvalitní neředěný nápoj, poznáte si vždy svoji sklenku a poznají ji i všichni.

Kamenné ledové chladíci kostky whisky stones jako dárek nebo reklamní předmět.

Ideální kombinace a nápad pro originální dárek nebo praktický reklamní předmět může být set kamenné chladící ledové kostky whisky stones a skleničky "whiskovky s logem Vaší firmy nebo s podobiznou obdarovaného kterou do skla umíme "vrýt" technikou gravirování nebo pískováním korundovým pískem. skleničky díky tomu budou připomínat dárce nebo příležitost při které je obdarovaný získal jako dárek.

V případě zájmu o kamenné chladící ledové kostky whisky stones nebo i o gravírování do skla kontaktujte nás na tel. čísle +420 725 969 561 nebo na email adrese dvorak@kamenictvi-dvorak.cz kde vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a zajistíme vám vyřešení vašeho požadavku k vaší maximální spokojenosti.

Kamenné ledové chladíci kostky whisky stones v našem eshopu

Od letošního roku 2015 si můžete zakoupit chladící kostky a puky whisky stones v našem internetovém obchodě na adrese www.ekamenictvi-dvorak.cz kde je možné si vybrat několik variant chladících kostek a puků v několika variantách , samostatně nebo i se skleničkami na whisky. Pokud by jste chtěli speciální objednávku napište nám na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo volejte na telefon číslo +420 725 969 561 paní Veronika Čermáková která váš dotaz nebo speciální objednávku vyřídí v pracovní dny pondělí až pátek v době od 08.00 - 15.00 hodin.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.