Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenné truhlíky a květináče NOVINKA

Kamenné truhlíky a květináče NOVINKAkamenný truhlík, květináčV letošním roce jsme rozšířili naši výrobu o výrobu kamenných truhlíků a květináčů. Hodí se na zahradu, římsu i parapet, ale nejčastěji je naši zákazníci objednávají jako květináč, truhlík na hrob nebo k pomníkům.

Kamenné truhlíky, květináče vyrábíme v několika barevných a vzorových provedení a dvou velikostech / na požádání pro vás vyrobíme libovolnou velikost i tvar truhlíku, květináče /.

Kamenné truhlíky, květináče – materiál a rozměry

Kamenné květináče, truhlíky jsou v běžné nabídce vyrobeny buď z bílého mramoru nebo z žuly Aurora, Coromandel, Tarn a Nev Imperial Red. Na objednávku vyrobíme truhlíky z jakékoliv kamene / /žuly nebo mramoru/, které si v našem kamenictví vyberete. Běžně vyrábíme kamenné truhlíky, květináče v rozměrech    44 x 22 x 14 cm a 63 x 22 x 14 cm. Součástí kamenného květináče je plastová vložka – truhlík. Kamenné truhlíky si můžete zakoupit v našem kamenictví v Telči nebo na našem e-shopu ekamenictví-dvorak.cz v sekci kamenné truhlíky.

Atypický kamenný truhlík a květináč

Kamenný květináč, truhlík atypických rozměrů i tvarů z vámi vybraného typu kamene si můžete objednat v našem kamenictví osobně, telefonicky /+420 725 969 561/ nebo emailem kamenictvi@kamenictvi-dvorak.cz . Kamenný truhlík, květináč má ve dně dírky na odtok přebytečné vody takže je možné květiny sázet přímo do něj. U kamenných truhlíků a květináčů atypických rozměrů nedodáváme vnitřní plastovou vložku.

Kamenný truhlík, květináč výhody a nevýhody

Hmotnost kamenného truhlíku, květináče

kamenný truhlík, květináčPro někoho může být vyšší hmotnost kamenného květináče, truhlíku nevýhodou / nehodí se na zavěšování do prostoru a špatně se přenáší/, ale tyto „nevýhody“ převyšují výhody a to :
Díky vysoké hmotnosti květináč nepřevrátí žádný vítr a bude s ním mít problém i vandal. Také ho nikdo nebude chtít z vašeho hrobu odnést.

Žula a mramor- kámen  ze kterého kamenné truhlíky a květináče vyrábíme

Kámen je přírodní materiál který nijak nepoškodí a neponičí přírodní podmínky jako je vítr, déšť slunce ani mráz a vydrží stejně krásný mnoho roku. Kamenný truhlík a květináč není náchylný k poškození.
Velkou výhodou kamenných truhlíků je, že si je můžete nechat vyrobit ze stejného materiálu jako máte vyrobený hrob nebo nápisovou desku. V tom okamžiku bude působit hrob s kamenným truhlíkem velmi elegantně jako jeden celek.

Kamenné truhlíky a květináče si objednejte u nás

Objednejte si standardní kamenné truhlíky, květináče v našem e-shopu v sekci kamenné truhlíky nebo si je kupte přímo v našem kamenictví Dvořák v Telči. Zde si také můžete objednat kamenné truhlíky nebo květináče atypických rozměrů a z vámi vybraného typu kamene / žuly nebo mramoru/.
Kamenný truhlík nebo květináč je investice která vám bude sloužit a vydrží, stejně jako hrob, dlouhá léta.

Kontakt do našeho kamenictvé pro případné informace o kamenných truhlících a květináčích nebo pro objednání atypického truhlíku nebo květináče je telefonicky /+420 725 969 561/ nebo emailem kamenictvi@kamenictvi-dvorak.cz

kamenny truhlik na kvetiny, žula Tarn kamenny truhlik na kvetiny, žula Aurora kamenny truhlik na kvetiny, bilý mramor

kamenny truhlik na kvetiny, žula Coromandel kamenny truhlik na kvetiny, žula New Imperial Red


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.