Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Náhrobní svítilny a vázy, urny, fotoskříňky a obaly na urny

Náhrobní svítilny a vázy, urny, fotoskříňky a obaly na urnyfotoskříňka nerezováPotřebujete před dušičkami na hrob novou vázu, svítilnu, skříňku na urnu nebo fotoskříňku? Vše nakoupíte v našem kamenictví v Telči nebo na našem e-shopu  www.ekamenictvi-dvorak.cz  v sekci hřbitovní doplňky.

 

Přiblížil se podzim a s ním i „Dušičky“- vzpomínka na všechny zesnulé. Vždy v této době opravujeme, čistíme hroby a urny našich blízkých. Vyměňujeme poškozené a zašlé vázy, svítilny, fotoskříňky a květináče na hrobech. Doplňujeme také barevné drtě na hroby.

Všechny tyto hřbitovní doplňky v mnoha tvarech, typech a materiálech, ze kterých jsou vyrobeny, Vám nabízíme v našem kamenictví v Telči nebo v našem e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz v sekci hřbitovní doplňky. Naleznete tam i barevné kamenné drtě a letos nově i kamenné truhlíky či květináče.

Náhrobní svítilny a vázy, urny, fotoskříňky a obaly na urny

Vyberte si z široké nabídky náhrobních svítilen a váz, které máme pro vás připravené přímo v našem kamenictví v Telči - ulice Myslibořská 460, souřadnice GPS: 49°11'15.103"N, 15°28'11.077"E a nebo si je vyberte a objednejte v klidu vašeho domova v našem e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz v sekci hřbitovní doplňky.

Náhrobní svítilny a vázy, urny, fotoskříňky a obaly na urny

 kamenná urna hranatá kamenná urna hranatá kamenná urna hranatá 

náhrobní lampa a váza lampa a váza ha hrob náhrobní lampa a váza

mísa na hrob mísa na hrob mísa na hrob


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.