Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Grilovací kamenné desky a grilovací kameny s drážkou

Grilovací kamenné desky a grilovací kameny s drážkouPo velkém zájmu o grilovací kameny a desky v loňském roce jsme i na letošní sezónu 2014 připravili velkou nabídku grilovacích kamenů a desek.

Grilovací desku si můžete vybrat podle velikosti nebo i tvaru. Standardně nabízíme kulaté a obdélníkové, ale na požádání vyrobíme i speciální tvar a rozměr grilovací desky.

Vyrobíme vám i různě silnou grilovací desku a v případě, že budete potřebovat v desce upravit zářezy nebo výstupky pro uložení do stojanu nebo rámečku i tyto úpravy pro vás snadno na našich moderních strojích provedeme.

Grilovací kamenné desky a grilovací kameny s drážkou 1

Grilovací kamenné desky a grilovací kameny s drážkou 2

Grilovací kamenné desky a grilovací kameny s drážkou 3

Velmi oblíbenou úpravou grilovacích desek a kamenů je vybroušení drážky,žlábku na odvod oleje oleje z grilovaní. Drážka v kameni může být uzavřená nebo s vývodem kterým olej a tekutiny odtékají z grilovací desky do připravené nádoby.

Vyráběli jsme i několik speciálních grilovacích kamenů ve kterých měla naopak grilovací plocha kamene vyvýšený okraj právě naopak k tomu aby olej a šťávy z pečeného masa neodtékala a zůstávala na grilovacím kameni.

Neváhejte a napište nám Vaši představu o Vašem novém grilovacím kameni pro letošní léto. Budeme se Vám plně věnovat a vyrobíme Vám jej na míru. Kontaktujte nás na emailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo na telefonním čísle +420 725 969 561

Pokud by jste grilovací kámen chtěli jako dárek nebo překvapení můžeme Vám na grilovací kamen cokoliv napsat nebo vyrobit grafiku.

 

Vyberte si zboží v našem E-shopu

 

Grilovací kamenné desky a grilovací kameny v našem e-shopu

Od letošního roku 2015 si můžete zakoupit pečící, grilovací kameny a doplňky k nim v našem internetovém obchodě na adrese www.ekamenictvi-dvorak.cz kde je možné si vybrat pečící kameny v několika tvarech, tloušťkách a provedeních. Pokud by jste chtěli kámen atypického rozměru nebo tvaru napište nám na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo na telefon číslo +420 725 969 561 paní Veronika Čermáková která váš dotaz nebo speciální objednávku vyřídí v pracovní dny pondělí až pátek v době od 08.00 - 15.00 hodin.

Čím topit pod grilovacími kameny !!!

Pod grilovacími kameny se topí dřevem a je nutné je zahřívat postupně, nejlépe z jedné strany. Dřevo nevydává v krátké době vysoký žár. Grilovací kameny nepraskají. Po ukončení grilování necháme grilovací kámen samovolně vychladnout. Nezchlazujeme ho prudce například politím studenou vodou. Opět by mohlo dojít k prasknutí grilovacího kamene kamene.

Pod grilovacím kamenem netopíme uhlím.

Pod kameny se netopí uhlím, kámen se rychle nerovnoměrně zahřívá a dochází k jeho častému praskání. Prasknutí grilovacího kamene v případě, že se pod ním topilo uhlím není důvod k uznání reklamace!


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.