Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Barevná kamenná drť na hroby

Barevná kamenná drť na hrobyBarevná kamenná drť na hroby je jedním z nejčastěji používaných materiálů na úpravu a výzdobu hrobů. Můžete ji vidět na jednohrobech, dvouhrobech i urnových hrobech na každém hřbitově..

barevná kamenná drť na hroby červenáBarevná kamenná drť v několika barvách

Barevnou kamennou drť nabízíme v našem kamenictví a našem e-shopu  v několika barevných provedeních. Nejvíce si u nás zákazníci nakupují barevnou kamennou drť v bílém provedení. Běžně máme skladem i kamennou drť šedou, černou, hnědou, červenou a žlutou.

Barevná kamenná drť na hroby v kombinaci

Barevná kamenná drť se může na hrobech nechat na celé ploše hrobu v jedné barvě a nebo se dá různě kombinovat. Například barevná kamenná drť v několika barvách vytvoří na hrobě zajímavý vzor nebo ornament. Celou plochu hrobu můžete rozdělt pomocí barevné kamenné drťě na hrob do několika barevných částí.

Také můžete kombinovat barevnou kamennou drť s pískem nebo i přírodním kamenem, žulou. V tomto případě je opět část hrobu pokryta pískem nebo kamennou deskou a část barevnou kamennou drtí jedné nebo více barev.

barevná kamenná drť na hroby okrováJaké množství barevné kamenné drtě použít?

Pokud budete vědět přesný rozměr plochy hrobu, kterou budete chtít pokrýt barevnou kamennou drtí, rádi vám v kamenictví nebo i po telefonu poradíme, jaké množství barevné drtě budete potřebovat. 

Barevná kamenná drť na hroby – balení

Barevnou kamennou drť na hroby si v našem kamenictví nebo i na našem specializovaném kamenickém e-shopu můžete zakoupit v pytlích po 25 kg, kamennou drť na hroby v bílé barvě a frakci o velikosti drtě 2 – 4 mm také prodáváme v balení po 50 kg.

Bližší informace a osobní odběr barevné kamenné drtě na hroby v našem kamenictví Dvořák a syn v Telči. Informace také získáte na telefonním čísle +420 725 969 561 nebo na emailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz .

barevná kamenná drť na hroby bílá barevná kamenná drť na hroby šedá barevná kamenná drť na hroby zelená

barevná kamenná drť na hroby šedá barevná kamenná drť na hroby bílá střední barevná kamenná drť na hroby bílá hrubá

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.