Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ceny urnových hrobů

Ceny urnových hrobůCeny urnových hrobů

Ceny urnových hrobů se nedají seřadit do klasického ceníku, protože o konečné ceně urnového hrobu rozhoduje mnoho proměnných faktorů, jako je hrobová deska s její různou velikostí, tvarem, tloušťkou a druhem použitého přírodního kamene. Dále je také důležitý pomník / nápisová deska, u které je v tomto případě ještě více věcí, které rozhodují o konečné ceně urnového hrobu. Je to opět rozměr a tvar pomníku, nápisové desky, současně i typ přírodního kamene a tloušťka desky. U nápisové desky pomníku urnového hrobu je pro určení ceny poměrně zásadní, co bude na desce napsáno, kolik písmen nebo jaké motivy budeme do nápisové desky, pomníku pískovat. Také je důležité, zda budou písmena po pískování ještě dále upracována zlacením, stříbřením, natírána bílou barvou nebo zůstanou v přírodním provedení.

urnový hrobCena urnového hrobu

Proto je cena urnového hrobu vždy počítaná přímo na zakázku se zákazníkem. Ptáme se ho na všechny tyto informace, aby cena urnového hrobu byla přesná a konečná bez dalších víceprací a úprav a abychom urnový hrob udělali přesně podle představ zákazníka.

Ceny urnových hrobů počítáme na počkání

Pokud budete chtít vyrobit urnový hrob v našem kamenictví a věnujete nám několik minut, abychom si upřesnili, jak si urnový hrob představujete, spočítáme vám cenu urnového hrobu přímo na místě .

Nevíte co je reálné a co není reálné při výrobě urnového hrobu? Od toho jsme tu my, abychom vám vše ukázali - jaké typy urnových hrobů se vyrábějí, jaký přírodní kámen a jeho typy je možné použít a v neposlední řadě i to, jakou výzdobu je možné na urnový hrob použít.

urnový hrobUrny a urnové obaly

Do ceny urnových hrobů je nutno také započítat urnu nebo urnový obal.
Pokud tedy nechcete uložit popel vašeho zesnulého do urnového hrobu pouze v pouzdru, ve kterém vám jej předají po kremaci, můžete si vybrat vhodnou urnu nebo urnové obaly, které jsou vyrobeny z mnoha druhů materiálů. Nejkrásnější a nejčastěji používané jsou urny a urnové obaly kamenné. V našem kamenictví si tyto kamenné urny můžete vybrat v provedení kulatém nebo nyní již také hranaté, které rostou ve své oblibě.
Dále si můžete vybrat urny,urnové obaly plastové, z pryskyřice, nebo kovové, nerezové - všechny v mnoha provedeních, barvách a variacích. Urny, urnové obaly si můžete prohlédnout a koupit přímo v našem kamenictví Dvořák v Telči, kde vám s výběrem rádi poradíme a nebo také v našem specializovaném e- shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz v sekci hřbitovní urny.

urnové hroby urnové hroby urnové hroby, Kamenictví Dvořák Telč


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.