Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly

Kamenné květináče a truhlíky z přírodní žulyKamenné květináče

Kamenné květináče a truhlíky z přírodní žulyV letošním roce 2019 jsme přidali mezi naše produkty také kamenné květináče /truhlíky/ ve dvou velikostech standatdně a na požádání v libovolné velikosti.

V minulých letech se nás zákazníci ptali jestli nevyrábíme také kamenné květináče, proto jsme v letošním roce na začátku sezóny nabídli našim zákazníkům kamenné květináče /truhlíky/ z příodní kamene - žuly. Zákazníci si naše kamenné květináče kupují a jejich reakce ukazují, že jsou s nimi spokojení. Někteří se k nám již vrátili pro další truhlíky a nechali si i udělat kamenné květináče na míru podle vlastních rozměrů.

Kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly

Kamenné květináče vyrábíme z několika druhů žuly a díky tomu si u nás můžete vybrat různé barvy kamenných květináčů od bílé přes červenou, šedou, hnědou až po černou.

Kamenné květináče na zahradu i do interiéru

kamenné květináče a truhlíky z přírodní žulyNaše kamenné květináče /truhlíky/ se vám budou hodit jak do interiéru domu nebo bytu tak i na doplnění zahradní archytektury nebo venkovní kuchyně nebo bazénu. Několik našich kamenných květináčů zdobí a doplňuje hroby a hrobky našich stálých zákazníků.

Kamenné květináče se vším všudy

Naše kamenné květináče / truhlíky/ mají vše co má každý správný květináč mít. V kamenném květináči / obalu / je platová vložka do které se nasype zemina a osadí květiny nebo třeba bylinky. Květináč má i otvory pro odtok vody při zalévání tak aby nedoslo k uhnívání kořenů rostlin.

Naše kamenné truhlíky na e-shopu

Kamenné truhlíky si můžete přijet vybrat a koupit do našeho kamenictví Dvořák v Telči a nebo si je můžete objednat v našem specializovaném kamenickém e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz, kde v sekci kamenné truhlíky uvidíte všechny barevné varianty a klasické rozměry truhlíků. Pokud by jste chtěli vyrobit kamenný květináč jiného rozměru nebo tvaru /čtverec, šestihran..../, napiste nám na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz  nebo zavolejte na telefonní číslo +420 602 559 853 a my se budeme snažit vyjít vašim požadavkům vstříc. Pozor, poznámka!!
U kamenných květináčů a truhlíků s atypickými rozměry nejsme schopni zajistit plastovou vnitřní vložku květináče. Květiny je možné osázet přímo do kamenného květináče.

Vyberte si některý z našich kamenných květináčů a oživte si s ním interiér vašeho domu nebo bytu, vystavte ho ve vaší zahradě nebo venkovní kamenné kuchyni nebo na schodišti.

Kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly

kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly kamenné květináče a truhlíky z přírodní žuly


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.