Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PŘIJMEME ZAMĚSTNANZAMĚSTNANKYNI NEBO BRIGÁDNICI, I DŮCHODKYNI DO NAŠEHO KAMENICTVÍ V TELČI

PŘIJMEME ZAMĚSTNANZAMĚSTNANKYNI NEBO BRIGÁDNICI, I DŮCHODKYNI DO NAŠEHO KAMENICTVÍ V TELČIDatum konání:
9.7.2024

Do našeho pracovního kolektivu v Kamenictví Dvořák v Telči hledáme novou nejlépe kolegyni na částečný pracovní poměr nebo brigádnici. Různorodá práce, kterou bez problému zvládne i důchodkyně. Jedná se o balení balíků, objednávek z našeho eshopu, polední vydávání obědů zaměstnancům kamenictví a úklid administrativních prostor firmy. Práce je rozdělena po týdenních cyklech.

Pracovní cyklus nové kolegyně

Pracovní proces je v týdenních cyklech, střídání s kolegyní, kdy jeden týden bude pracovnice - brigádnice doma a druhý týden bude  pracovat vždy od pondělí do pátku v době od 07.00 do 13.00 hodin / 30 hodin týdně / .

PŘIJMEME BRIGÁDNICI NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK DO NAŠEHO KAMENICTVÍ V TELČI

hledáme zaměstnance nebo brigádníka do kamenictví v Telči.jpgNáplň práce:
Balení balíků, objednávek zákazníků z našeho kamenického eshopu, v poledne  vydávání přivezených obědů zaměstnancům firmy a také úklid kanceláře a administrativní části firmy.  Nástup je možný ihned .

Nabízíme.
Zázemí prosperující stabilní rodinné firmy, přátelský kolektiv, dobré finanční ohodnocení, obědy zdarma

Požadujeme:
Zodpovědný přístup k pracovní náplni .

Veškeré informace získáte v kanceláři kamenictví v Telči, ulice Myslibořská 460,  na telefonním čísle +420 725 969 561 nebo na e-mailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

Přijmeme do našeho kamenictví  v Telči pracovnici i důchodkyni na balení balíků, vydávání obědů zaměstnancům a úklid administrativní části firmy. Nástup možný IHNED. 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.