Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lávové grilovací kameny NOVINKA

Lávové grilovací kameny NOVINKADatum konání:
7.3.2024

Každým rokem roste zájem o  grilovací kameny z naší nabídky. Proto jsme současnou nabídku žulových pečících, grilovacích kamenů od letošní roku 2024 rozšířili také o pravé lávové grilovací kameny. Lávové desky si sami vybíráme a dovážíme přímo z ložisek lávy pod italskou sopkou Etna.

Lávové grilovací kameny

Lávové grilovací kameny jsou vhodné pro tepelnou úpravu všech druhů potravin od masa až po zeleninu. Jsou vhodné pro použití v troubě, na grilu, ale také na přímém ohni. Jde o leštěné lávové kameny na kterých připravíte grilované, pečené potraviny mnohem zdravěji než na klasickém roštu kde může dojít ke spálení potravin přímým ohněm. Z lávového grilovacího kamene jsou potraviny šťavnatější, chutnější, zdravější a můžete si na nich vytvořit skvělou křupavou kůrku.   

Rozměry lávového grilovacího kamene

Lávový grolovací, pečící kámen hladký, Kamenictví Dvořák TelčVzhledem k tomu, že si lávové desky od sopky Etna sami dovážíme a lávové grilovací kameny řežeme v našem Kamenictví Dvořák v Telči můžete si objednat lávový kámen téměř jakéhokoliv rozměru a tvaru. S ohledem na nejčastěji objednávané rozměry grilovacích kamenů z žuly v předešlých letech jsme do našeho  kamenického eshopu ekamenictvi-dvorak.cz zařadili dva typy lavových grilovacích kamenů v několika variantách rozměrů a tlouštěk.

Hladký lávový grilovací kámen obdélníkový

Nejžádanějším tvarem a provedením grilovacích, pečících kamenů, které každý rok prodáváme ve stovkách kusů je právě hladký obdélníkový pečící, grilovací kámen. Proto jsme samozřejmě zařadili do naší nabídky lávových grilovacích kamenů jako TOP variantu  obdélníkový hladký lávový kámen v pěti velikostech od nejmenšího rozměru 30 x 40 cm až po největší s rozměrem 60 x 40 cm. Jiné rozměry lávového grilovacího kamene vám rádi vyrobíme na zakázku. Objednejte si je na emailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz  nebo telefonním čísle +420 725 969 561.

Hladký lávový grilovací kámen objednáte ZDE

Grilovací lávový kámen obdélníkový o obvodovou drážkou

Rámeček na lávový grilovací kámenU našich zákazníků oblíbenou modernější obdobou hladkého grilovacího kamene je grilovací kámen s obvodovou drážkou do které se zachycuje tuk a výpek. Proto jsme i tento typ zařadili do výroby jako lávový grilovací kámen, který si můžete běžně objednat v našem eshopu. Opět je běžně k objednání v pěti rozměrech 30 x 40 cm, 30 x 50 cm, 40 x 40 cm, 50 x 40 cm a 60 x 40 cm a v tloušťkách 3 cm a 4 cm. Samozřejmě i tento typ lávového grilovacího kamene si můžete objednat na zakázku v téměř libovolném tvaru a velikosti v našem kamenictví v Telči osobně a nebo stačí napsat váš požadavek s rozměrem a tloušťkou na email dvorak@kamenictvi-dvorak.cz  nebo zavolat  v pracovní době na telefonní číslo +420 725 969 561.

Lávový grilovací kámen s obvodovou drážkou objednáte ZDE

Rámečky a stojánky k lávovém grilovacím kamenem

Ke všem  rozměrům lávového grilovacího kamene z eshopu je také možné si v našem eshopu objednat  železný rámeček s držadly nebo stojan nad oheň.

Rámečky a stojany k lavovým grilovacím kamenům objednáte ZDE

Objednejte si naše lávové grilovací kameny ještě než začne grilovací sezona.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.