Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pečící a grilovací kameny

Pečící a grilovací kamenyNabízíme široký sortiment pečících, grilovacích kamenů a rámečků na ně. Začíná sezóna grilování a pečení v přírodě, na zahradě, na chatě.I na letošní rok jsme pro Vás připravili široký sortiment pečících a grilovacích kamenů v obdélníkovém, čtvercovém i kulatém tvaru, několika tloušťkách kamene a hlavně ve verzi hladké, s drážkou a nebo prohloubením. K pečícím kamenům vám v letošní sezóně můžeme nabídnout irámečky a stojánky.

Veškeré zboží si můžete nakoupit v našem e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz 

 

Vyberte si zboží v našem e-shopu

 

47.jpg

49.jpg

51.jpg

53.jpg

55.jpg

57.jpg

Čím topit pod pečícími kameny !!!

Pod pečícími kameny se topí dřevem a je nutné je zahřívat postupně, nejlépe z jedné strany. Dřevo nevydává v krátké době vysoký žár. Pečící kameny nepraskají. Po ukončení grilování necháme grilovací kámen samovolně vychladnout. Nezchlazujeme ho prudce například politím studenou vodou. Opět by mohlo dojít k prasknutí pečícího kamene.

Pod pečícím kamenem netopíme uhlím.

Pod kameny se netopí uhlím, kámen se rychle nerovnoměrně zahřívá a dochází k jeho častému praskání. Prasknutí grilovacího kamene v případě, že se pod ním topilo uhlím není důvod k uznání reklamace!


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.