Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nerezové skříňky na urny

Nerezové skříňky na urnyNerezová skříňka na jednu urnu.jpgNerezové skříňky na jednu a dvě urny jsou důstojným místem pro umístění urny s ostatky. Nabízíme v e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz nebo přímo v našem kamenictví v Telči.

Urny se v mnoha případech ukládají do skříněk přímo zabudovaných do pomníků u hrobů. Nebo se využívá urnových skříněk z nerezu u uložení jedné nebo dvou uren.

Nerezové urnové skříňky na jednu nebo dvě urny

Nerezová skříňka na dvě urny.jpgNerezové skříňky na urny slouží k uložení jedné nebo dvou uren. Do obou typů nerezových skříněk je možné vložit libovolný model klasické urny. Mohou to být urny plastové, kovové i z hliníku.Do nerezových skříněk na urny se nevejdou urny z kamene nebo pryskyřice, které jsou určeny k samostatnému umístění.

V našem kamenictví a v eshopu ekamenictvi-dvorak.cz nabízíme dva prověřené a vyzkoušené typy nerezových skříněk. Jeden model pro umístění jedné urny a jeden pro umístění dvou uren.

Prohlédněte si v našem e-shopu uvedené nerezové skříňky na urny

 

Vyberte si zboží v našem e-shopu


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.