Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Od pondělí 30.11.2020 Kamenictví Dvořák otevřeno bez omezení

Od pondělí 30.11.2020 Kamenictví Dvořák otevřeno bez omezeníDatum konání:
29.11.2020

Prodej a zpracování přírodního i umělého kamene, kamenictví Dvořák TelčNa základě výjimky z mimořádného opatření vlády můžeme naše kamenictví otevřít kromě firem od pondělí 30.11.2020 také pro běžné občany a malooobchod.

Kamenické práce

Přijďte si k nám objednat výrobu kamenné kuchyňské desky, venkovních i vnitřních kamenných obkladů, opravy, rekonstrukce nebo výstavbu nových hrobů a pomníků. Všechny tyto služby vám můžeme nabídnout od pondělí v našem kamenictví v plném rozsahu jako před vyhlášením mimořádného opatření.

Prodej kamenných kuchyňských doplňků, zvířecích náhrobků, váz, uren a smutečních doplňků bez omezení

Opět si  můžete přímo u nás v kamenictví prohlédnout, zakoupit nebo objednat kamenné kuchyňské doplňky / válečky, paličky, hmoždíře, podložky pod hrnce /, zvířecí náhrobky, pečící - grilovací kameny, kamenné truhlíky, okrasné drtě, urny, svícny, vázy a další z naší nabídky kamenických výrobků. 

Kamenictví Dvořák v Telči od 30.11.2020 otevřeno bez omezení

Prodej a zpracování přírodního i umělého kamene, kamenictví Dvořák Telč Od tohoto pondělí 30.11.2020 můžete přijít opět do našeho kamenictví v Telči na ulici Myslibořská 460. Otevřeno máme vždy od 07.00 hodin. V pondělí jsme tu pro vás do 17.00 hodin, v úterý, středu a čtvrtek do 16.00 hodin a v pátek pouze do 13.00 hodin.

Kamenický e-shop

Pokud si chcete prohlédnout nabídku našeho kamenictví i mimo tuto dobu z pohodlí vašeho bytu nebo firmy, stačí, aby jste vstoupili do našeho specializovaného kamenického e-shopu www.ekamenictví-dvorak.cz a zboží si prohlédli a objednali.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.