Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenné truhlíky na fotografii od zákazníka

Kamenné truhlíky na fotografii od zákazníkaDatum konání:
1.9.2021

Jeden z našich zákazníku se nam pochlubil a poslal nám fotografii toho jak upevnil naše kamenné truhlíky na zábradlí balkonu, předpokládám, že rodinného domu. Děkujeme mu za fotografii a ukázku a inspiraci jak se naše kamenné truhlíky dají také trochu netradičně využít.

Kamenné truhlíky z přírodní žuly, Kamenictví Dvořák Telč Kamenné truhlíky na balkoně

Kamenné truhlíky vyrábíme ve dvou velikostech / 43 x 22 x 14 cm a 63 x 22 x 14 cm / i s vnitřním plastovým truhlíkem. V případě, že by jste chtěli kamenný truhlík jiných rozměrů jsme schopni ho vyrobit téměř v libovolné velikosti, ale bohužel vám jej dodáme bez vnitřního plastového truhlíku. Rostliny je však možné pěstovat i přímo v kamenném truhlíku.

Kamenné truhlíky z žuly a mramoru

Kamenné truhlíky si u nás můžete vybrat ve velké barevné škále od bílé přes šedou, hnědou až po tmavé nebo žíhané se zajímavou kresbu. Kromě bílého provedení truhlíku, které je z bílého mramoru jsou všechny ostatní barvy a vzory vyrobeny z přírodní žuly, kterou si dovážíme z mnoha zemí nejen  Evropy.

Kamenné truhlíky si můžete koupit přímo v našem Kamenictví Dvořák v Telči, pokud je máme právě skladem. Také si je můžete objednat v našem e-shopu v sekci kamenné truhlíky a my vám je doručíme až k vám domů.

Kamenné truhlíky na míru

Pokud si budete chtít objednat kamenný truhlík jiných rozměrů než nabízíme v našem e-shopu napište nám váš požadavek na email  dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 969 561

Kamenné truhlíky si můžete vybrat v našem e-shopu


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.