Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jak vzniká kamenná kuchyňská pracovní deska

Jak vzniká kamenná kuchyňská pracovní deskaDatum konání:
15.9.2021

Díky našemu modernímu CNC řízenému zařízení na opracování přírodního kamene dokážeme vyrobit kamennou kuchyňskou pracovní desku podle vašich představ.
Přetvoříme vaše představy v realitu.

Pravidelně každý rok vyrábíme řadu kamenných pracovních kuchyňských desek nebo kamenných obkladů do kuchyní. Díky strojnímu vybavení, které máme v našem kamenictví / u některých strojů jako jediní v republice / vám dokážeme nabídnout téměř neomezený tvar kuchyňské pracovní desky, její hrany a dokážeme do desky vyřezat nebo vyvrtat otvor o libovolné velikosti a tvaru.

Formátování kamenné kuchyňské pracovní desky

Formátování kamenné kuchyňské pracovní deskyZákladním úkonem při výrobě nové kamenné kuchyňské pracovní desky je formátování kamenné desky na potřebný tvar pomocí CNC řízené speciální pily na řezání kamenných desek. Jak její práce vypadá vidíte na obrázcích. Pila dokáže řezat kamennou desku s přesností na mm.

Kuchyňská pracovní deska a její úpravy

Po uříznutí potřebného tvaru a rozměru kamenné pracovní desky do vaší kuchyně následují další práce jako je vytvoření hrany pracovní desky, vyvrtání a vyřezání otvorů do pracovní desky a konečná povrchová úprava. Zní to jednoduše, ale jde dlouhotrvající a přesnou práci s extrémně tvrdým materiálem, kterým přírodní žula je.

Nezničitelná pracovní deska do kuchyně

A výsledkem celé této naší práce v kamenictví je nádherná téměř nezničitelná pracovní deska do vaší kuchyně, která se často stane dominantou a plně funkční okrasou vaší kuchyně a bude vám sloužit dlouhé roky bez toho aby se na její kráse a funkčnosti podepsal čas.

Přemýšlíte nad kamennou pracovní deskou do kuchyně?

Pokud přemýšlíte nad kamennou pracovní deskou do vaší kuchyně a potřebujete poradit nebo se zeptat na vše co se jí týká neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo  +420 602 559 853 nebo nám napište vaše dotazy na e-mail dvorak@kamenictvi-dvorak.cz a my vám v krátké době na vaše dotazy odpovíme.

Kuchyňské doplňky a kamenné dřezy a umyvadla

Pro milovníky přírodního kamene vyrábíme také kamenné podložky pod hrnce, kamenné válečky na těsto, paličky na maso, ale také kamenná umyvadla, dřezy ale také kamenné parapety a obložení do kuchyně a dalších místností. Kamenné doplňky jako podložky pod hrnec, kamenné paličky a válečky si můžete objednat v našem specializovaném eshopu www.ekamenictvi-dvorak.cz nebo si je prohlédnout přímo v našem Kamenictví Dvořák v Telči. Jsme nedaleko od železničního přejezdu hlavní silnice při výjezdu z telče směr Třebíč, Brno

Formátování budoucí kamenné pracovní desky do kuchyně
Kamenná pracovní kuchyňská deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska
Kamenná pracovní kuchyňská deska
Kamenná kuchyňská pracovní deska


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.