Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V našem Kamenictví jsme vyrobili pamětní desku do Jihlavy

V našem Kamenictví jsme vyrobili pamětní desku do JihlavyDatum konání:
17.5.2023

 V našem Kamenictví Dvořák jsme vyrobili v polovině loňského roku pamětní desku do Jihlavy, jako vzpomínku na pilota RAF plukovníka Viléma Gotha. Odhalení pamětní desky proběhlo v Jihlavě 7. září 2022

Pamětní deska byla vyrobena v našem kamenictví v Telči

Těší nás, že jsme mohli vyrobit tuto pamětní desku pro město Jihlava. S výrobou pamětních desek a základních kamenů staveb máme zkušenosti a také máme Kamenná pamětní deska pro Viléma Gotha, vyrobena v našem Kamenictví Dvořák v Telčik jejich kvalitní výrobě podle představ zákazníka kvalitní strojní vybavení. Výroba pamětní desky není zakázkou , kterou dostáváme každý týden, ale za dobu trvání našeho Kamenictví Dvořák v Telči jsme jich vyrobili a namontovali celou dlouhou řadu. Díky široké nabídce přírodního kamene co se týče barvy, kresby, zrnitosti, ale i druhu jsme schopni vyjít vstříc téměř všem požadavkům a představám našich zákazníků.

 Pamětní deska pro plukovníka Viléma Gotha, bojového pilota RAF

Plukovník Vilém Goth byl stíhacím letcem a za 2.světové války působil v zahraničí a účastnil se bojů za osvobození Evropy. Zahynul v roce 1940 v bojové akci.
Odhalení pamětní desky proběhlo v Jihlavě 7. září 2022 na Jakubském náměstí nedaleko kostela sv. Jakuba Většího. Místní obyvatelé, veteráni, přátelé a rodina se shromáždili, aby uctili památku tohoto výjimečného letce. Ceremoniálu se zúčastnili také vysocí vojenští představitelé a zástupci města.

Výroba pamětní desky je závazkem

Těší nás,že jsme mohl výrobou pamětní desky přispět k uchování památky na pilota plukovníka Viléma Gotha, který položil život v bojích za naši svobodu. Každá  taková práce je pro nás výzvou a těší nás, že naše pamětní desky připomínají důležité okamžiky a osobnosti naší historie po celé republice.

Naše Kamenictví Dvořák v Telči je specialistou na dovoz a opracování přírodního i umělého kamene.

Fotografie ze slavnostního odhalení pamětní desky v Jihlavě
Fotografie ze slavnostního odhalení pamětní desky v Jihlavě
Fotografie ze slavnostního odhalení pamětní desky v Jihlavě
Fotografie ze slavnostního odhalení pamětní desky v Jihlavě
Fotografie ze slavnostního odhalení pamětní desky v Jihlavě


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.