Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přijmeme brigádnici, i důchodkyni do našeho kamenictví

Přijmeme brigádnici, i důchodkyni do našeho kamenictvíDatum konání:
15.9.2022

Do našeho pracovního kolektivu v Kamenictví Dvořák v Telči hledáme novou kolegyni, brigádnici, práci bez problému zvládne i důchodkyně.  
Pracovní proces je rozdělen v týdenních cyklech, střídání s kolegyní, kdy jeden týden bude brigádnice doma a druhý týden bude  pracovat vždy od pondělí do pátku v době od 07.00 do 13.00 hodin / 30 hodin týdně / .

Přijmeme brigádnici na částečný úvazek do našeho kamenictví v Telči

Náplň práce:
Balení balíků, objednávek zákazníků z našeho kamenického eshopu, v poledne  vydávání přivezených obědů zaměstnancům firmy a také uklid kanceláře a administrativní části firmy.  Nástup je možný ihned .

Nabízíme.
Zázemí prosperující stabilní rodinné firmy, přátelský kolektiv, dobré finanční ohodnocení, obědy zdarma

Požadujeme:
Zzodpovědný přístup k pracovní náplni .

Veškeré informace získáte v kanceláři kamenictví v Telči, ulice Myslibořská 460,  na telefonním čísle +420 725 969 561 nebo na e-mailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz

Přijmeme do našeho kamenictví  v Telči pracovnici i důchodkyni na balení balíků, vydávání obědů zaměstnancům a úklid administrativní části firmy. Nástup možný IHNED. 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.