Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Omezený provoz kamenictví na přelomu roku

Omezený provoz kamenictví na přelomu rokuDatum konání:
12.12.2022

 V době od 19.12. 2022 do 16.1.2023 bude mít naše Kamenictví Dvořát v Telči omezený provoz. E-shop bude řešit objednávky i v tomto období. Zaměstnanci v kamenické výrobě si budou postupně vybírat dovolené. 

Objednávky a schůzky v kamenictví si domlouvejte předem telefonicky

Vedení firmy a zaměstnanci kamenictví řešící objednávky a schůzky se zákazníky budou i v tomto období omezeně pracovat. Vzhledem k tomu je nutné si každou plánovanou návštěvu kamenictví a schůzky týkající se objednávek a zakázek předem emailem nebo telefonicky domlouvat. Schůzky si domluvte minimálně den předem na e mailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz nebo na telefonních číslech +420 725 969 561 a +420 602 559 853. Zamezíte tím oboustranně nepříjemným situacím kdy přijedete do kamenictví a nezastihnete zde nikoho z našich pracovníků, kteří by se vám mohli věnovat.

Objednávky v našem specializovaném kamenickém eshopu ekamenictvi-dvorak.cz budeme řešit a odesílat naším zákazníkům i v tomto období.

Přejeme všem naším obchodním  partnerům, zákazníkům a všem dobrým lidem krásné, spokojené a klidné  vánoční svátky a do roku 2023 hodně štěstí zdraví a pohody.

Vedení a zaměstnanci Kamenictví Dvořák v Telči

VÁNOCE 2023 kamenictví dvořák


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.