Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenná kuchyňská pracovní deska

Kamenná kuchyňská pracovní deskaKamenná pracovní deska v kuchyni vytvoří neopakovatelnou atmosféru přírodního materiálu která doplní design kuchyně.Častokrát právě kuchyňská pracovní deska z přírodního kamene je dominantním prvkem v interiéru kuchyně.

Při práci je na dotyk kamenná kuchyňská pracovní deska velmi příjemná a i její údržba je velmi jednoduchá díky tomu, že je vyrobená z jednoho kusu kamene do kterého jsou vyřezané otvory a tvary přesně podle rozložení kuchyně.

Můžete vybrat ze široké škály barev, ale i druhů kamene ze kterého budete chtít kamennou pracovní desku vyrobit. Porádíme Vám jaký druh kamene použít aby splňoval vaše představy o pracovní desce a přitom Vám dlouho co nejlépe sloužil a byl stále krásný.

Kamenná kuchyňská pracovní deska 1

Kamenná kuchyňská pracovní deska 2

Kamenná kuchyňská pracovní deska 3

Kamenná kuchyňská pracovní deska 4

Je možné vyrobit i kamenné kuchyňské doplňky ze stejného druhu kamene jako jsou například kamenné válečky na nudle, palička na maso s kamennou hlavicí paličky, kamennou odkládací desku na horké nádobí a další prvky doplňující interiér kuchyně.

Pokud je v kuchyni okno je vhodné udělat ze stejného materiálu ze kterého je udělaná kuchyňská pracovní deska také parapet okna. Kamenná kuchyňská pracovní deska je velmi odolná proti poškrábání, pořezání a dalšímu mechanickému poškození a také je odolná proti poškození chemickými látkami jako například čpavkové čističe a podobně.

Pokud máte zájem o kamennou kuchyňskou pracovní desku kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 969 561 nebo na emailu dvorak@kamenictvi-dvorak.cz 

Kamenná kuchyňská pracovní deska palička + váleček 1

Kamenná kuchyňská pracovní deska palička + váleček 2

Kamenná kuchyňská pracovní deska palička + váleček 3

Kamenná kuchyňská pracovní deska palička + váleček 4


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.