Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kamenictví Dvořák v r.2020

Kamenictví Dvořák v r.2020Prodej a opracování kamene, výrobky z kamene, Kamenictví Dvořák TelčI v letošním roce 2020 budeme přes těžkou ztrátu s odchodem majitele firmy pana Dvořáka dál s jeho odkazem provádět kvalitní kamenickou práci.

Přestože nás na konci loňského roku navždy opustil majitel firmy p.Zdeněk Dvořák, bude naše kamenictví dál dovážet, opracovávat a prodávat přírodní kámen a výrobky z přírodního kamene, zejména žuly.

Opravy, rekonstrukce, čištění a výstavba nových hrobů a náhrobků

Již od začátku roku pracujeme naplno v našem kamenictví na opravách, rekonstrukcích a stavbách nových hrobů.  Provádíme čištění a přebroušení krycích hrobových i nápisových desek hrobů, opravy, zlacení nebo stříbření nápisů. Provádíme opravy a výstavby všech druhů hrobů /urnové hroby, jednohroby i dvojhroby/. Provádíme i opravy a čištění samostatných částí hrobů jako jsou hrobové krycí desky nebo nápisové desky, pomníky. Nové hroby stavíme a rekonstrukce původních hrobů provádíme v širokém okolí našeho kamenictví na Vysočině i v Jihočeském kraji. Pravidelně pracujeme na hřbitovech v Telči, Třešti, Dačicích, Slavonicích, Jemnici a jejich okolí, ale i mimo tento prostor.

Pečící, grilovací kameny z našeho kamenictví

Pečící,grilovací kámen, Kamenictví Dvořák TelčPřipravujeme si zásoby všech typů pečících, grilovacích kamenů, abychom mohli v sezóně uspokojit požadavky všech zájemců o některý z naší široké nabídky pečících, grilovacích kamenů. Opět máme v nabídce kulaté, čtvercové, obdélníkové pečící, grilovací kameny. Můžete si je vyzvednout přímo v našem kamenictví v Telči nebo si je objednat v našem specializovaném kamenickém e-shopu pečáky hladké , prohloubené nebo s drážkou na vypečený tuk. Pečící, grilovací kameny nabízíme samostatně nebo v rámečku s úchyty nebo ve stojáncích nad ohniště.
Díky netradičně teplé zimě máme v současné době v kamenictví nečekaně mnoho práce s ohledem na kalendářní období. Již jsme odeslali z našeho specializovaného kamenického e-shopu řadu pečících, grilovacích kamenů, které potěší svoje majitele při jarních grilovačkách.

V našem provozu kamenictví v Telči i přes e-shop také prodáváme ozdobné kamenné drtě, urny, vázy lampy a svítilny na hrob a další hrobové doplňky. Od loňského roku si velkou oblibu získaly nově v nabídce uvedené hranaté kamenné urny, obaly na urny nebo kamenné truhlíky na květiny. Všechny tyto hrobové doplňky si můžete prohlédnout a vybrat přímo v našem kamenictví v Telči nebo si je objednat v našem kamenickém specializovaném e-shopu.

Kamenné interiérové a venkovní exteriérové  obklady a dlažby

Prodej a opracování kamene, kamenné obklady, Kamenictví Dvořák Telč  Pravidelně připravujeme pro zákazníky v našem kamenictví kamenné venkovní i interiérové obklady a dlažby. Vzhledem k tomu, že dovážíme kámen / žulu a pískovec / z celého světa /Itálie, Egypt, Španělsko, Amerika, Afrika/, můžete si u nás vybrat ze široké nabídky barev, vzorů a zrnitosti kamene, ze kterého Vám vyrobíme a nařežeme na míru venkovní i vnitřní obklady nebo dlažby.

Náhrobky pro psy a ostatní zvířata

Pravidelně v průběhu celého roku vyrábíme kamenné náhrobky pro psy, kočky, koně a další zvířata. Vyráběli jsme náhrobek i pro křečka nebo papouška. Nedávno jsme vyrobili a odeslali zákazníkovi velký kamenný náhrobek pro psa ve tvaru srdce.

Kamenné kuchyňské pracovní desky

Leštěná kamenná kuchyňská pracovní deska, letní kuchyně, Kamenictví Dvořák Telč Kamenné kuchyňské pracovní desky vyrábíme z klasických i zcela netradičních druhů žuly pro zákazníky téměř po celé republice. Kamenná pracovní kuchyňská deska může být často dominantou kuchyně a zásadně pozitivně změnit ráz kuchyně, je téměř nezničitelná a má řadu dalších výhod. Do kuchyní dodáváme kromě kamenných pracovních desek také kamenné kuchyňské doplňky  jako jsou válečky, paličky nebo kamenné hmoždíře a kamenné podložky pod horké hrnce. Opět si vše můžete prohlédnout v našem kamenictví v Telči, na těchto našich internetových stránkách našeho kamenictví nebo v našem internetovém obchodě / e-shopu / www.ekamenictvi-dvorak.cz

Kamenické práce a zakázková výroba z kamene

Kromě běžných kamenických výrobků a kamenických prací, které provádíme v průběhu celého roku, provádíme i speciální práce a výrobu různých výrobků z kamene na míru jako jsou například pamětní desky, pomníky, venkovní i vnitřní mozaiky, opravy a rekonstrukce křížů a muk, obklady fasád, kamenné parapety oken, kamenné stoly a konferenční stolky, obklady koupelen, obklady krbů a venkovních letních kuchyní a další kamenické práce a výrobky.

Dokážeme díky našemu strojnímu vybavení vyrobit z kamene téměř všechno. V našem kamenictví v Telči máme strojní vybavení na broušení, řezané vrtání a opracování kamene, které má jen několik kamenictví v republice. Některé stroje a technologie máme jako jediní.

Pokud potřebujete cokoliv vyrobit z kamene nebo provést vyčištění, rekonstrukci nebo opravu kamenných prvků, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se snažit vám maximálně vyjít vstříc.

Kamenictví Dvořák Telč

Pamětní deska pro Hrušovany nad Jevišovkou, Kamenictví Dvořák Telč žula Labrador Vert, kamenná koupelna, Kamenictví Dvořák Telč gravirovaný kammený náhrobek pro psa, Kamenictví Dvořák Telč

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.