Kategorie a aktuality

Nerezové skříňky na urny

Nerezová skřínka na jednu urnuNerezové skříňky na jednu a dvě urny jsou důstojným místem pro umístění urny s ostatky. Nabízíme v e-shopu www.ekamenictvi-dvorak.cz nebo přímo v našem kamenictví v Telči.

Urny se v mnoha případech ukládají do skříněk přímo zabudovaných do pomníků u hrobů. Nebo se využívá urnových skříněk z nerezu u uložení jedné nebo dvou uren.

Nerezové urnové skříňky na jednu nebo dvě urny

Nerezová skříňka na dvě urnyNerezové skříňky na urny slouží k uložení jedné nebo dvou uren. Do obou typů nerezových skříněk je možné vložit libovolný model klasické urny. Mohou to být urny plastové, kovové i z hliníku.Do nerezových skříněk na urny se nevejdou  urny z kamene nebo pryskyřice, které jsou určeny k samostatnému umístění.

V našem kamenictví a v eshopu ekamenictvi-dvorak.cz nabízíme dva prověřené a vyzkoušené typy nerezových skříněk. Jeden model pro umístění jedné urny a jeden pro umístění dvou uren.

Prohlédněte si v našem e-shopu uvedené nerezové skříňky na urny

Nabízíme nerezové skříňky na  uložení jedné nebo dvou uren. Skříňky máme skladem a můžete si je  koupit v našem kamenictví v Telči nebo v našem e-shopu.           


Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz: