Kategorie a aktuality

Akce, slevy

2.7.2017
Náhrobní  lampy a vázy – výprodej

V našem e-shopu v sekci VÝPRODEJ naleznete nové nepoužité náhrobní lampy a vázy, které máme skladem poslední kus a výrobce nebo dodavatel je již nemá v nabídce. Tyto náhrobní lampy a vázy jsou za zvýhodněné ceny.

1.6.2013
Kamenné stolní desky na konferenční nebo jídelní stoly

Kamenné stolní desky určené na jídelní nebo konferenční stoly a stolky. Jde o prodejní kusy, které byly vyrobeny jako prezentační vzorky na výstavu a je možno je okamžitě odkoupit a odvézt.

Interiérové  kamenné obklady, kamenné desky na paletách,  malometrážní zůstatky z uskutečněných zakázek

Interiérové kamenné obklady a kamenné desky se vždy vzhledem k specifičnosti kamene jako materiálu nedají objednat přesně podle plochy na kterou se bude v interiéru kamenné obklady pokládat a proto téměř u každé zakázky část kamených obkladů nebo kamenných desek zůstane jako nezpracovaný materiál.

Exteriérové, venkovní  kamenné obklady, kamenné desky vše na paletách,   zůstatky z ukončených kamenických zakázek

Interiérové kamenné obklady a kamenné desky se vždy vzhledem k specifičnosti kamene objednávají s určitou rezervou na průřez, na kazy a na úpravy. Takže z většiny kamenických zakázek na pokládku exteriérových, venkovních kamenných obkladů nebo kamenných desek zůstane nezpracovaná část kamenného obkladu jako přebytek v malometráži na paletách.

Kamenné odřezky a zbytky z kamenické výroby, různé odřezky kamene

Při kamenické výrobě vznikají různé kamenné odřezky, zbytky z kamenické výroby, odřezky kamene a různé kousky a kusy kamene které už se nehodí k dalšímu kamenickému zpracování.

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz: